Високоякісне кріплення

Високоякісне кріплення

Найкращим аргументом на користь будь-якого виробу є не його ціна, а його якість. Якість продукту можна перевірити. Все починається з закупівлі сировини та завершується заводським контролем готового виробу. Все з одних рук — рук професіоналів. Продукти фірми КТS легко відрізнити від інших завдяки їх якості. Їх знають в Україні. Їх залюбки купують в Україні, тому що комерційна філософія КТS спирається на конкретні уявлення клієнтів підприємства про оптимальне співвідношення ціни та якості. Якості стандарту «ЗРОБЛЕНО У НІМЕЧЧИНІ».

Металевий рамний анкер

Сфера застосування: бетон, цегла, шлакобетонні блоки, пористий бетон і т.д. Металевий рамний анкер використовується для кріплення віконних та дверних рам з дерева, пластика та алюмінію.

Анкер складається з трьох елементів:

  • метричного гвинта;
  • конуса;
  • гільзи.

Анкер забивається у просвердлений отвір. При затягуванні гвинта конус вкручується в гільзу і розпирає її, таким чином забезпечуючи якісну посадку.

Забивний дюбель для швидкого монтажу

Сфера застосування: бетон, суцільна цегла, шлакобетонні блоки, пористий бетон і т.д.

Забивний дюбель з високоякісного поліаміду чи поліетилену постача- ється в комплекті з оцинкованим шурупом. Дюбель швидко та просто забивається молотком у просвердлений отвір.

Назад>>

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
продажа сайта