Сучасна ПРОЗОРА покрівля

Сучасна ПРОЗОРА покрівля

«Рембуд-Т» - єдина і неповторна фірма, яка поєднює  європейську якість з українськими цінами, прикрашає наші оселі і ділянки легкими архітектурними виробами з прозорого, тонованого покрівельного полі карбонат- ного пластику, різнокольорового відтінку. Прозорий дах, арки, козирки, навіси, світлові ліхтарі, літні торгові майданчики для кафе і ресторанів, альтанки і веранди з полікарбонатних листів, які виробляються на цій фірмі прикрасять будь-який дім, зроблять його  респектабельним і стильним. Різноманітність кольорової гами - прозорого, білого, блакитного, синього, зеленого або бронзового напівпрозорого даху підкреслить індівідуаль- ність вашої оселі.

Стільниковий полікарбонат, що використовує «РемБуд-Т», дозволить бачити небо і надійно захистить від дощу, снігу або небезпечних променів ультрафіолету. При пошкодженні покриття зі скла або інших крихких матеріалів, утворюються уламки небезпечні для життя, а полікарбонатні листи не руйнуються, він у 200 разів міцніше скла та у 8 разів міцніший за акрил (оргскло). Міцність полікарбонатних листів незмінна за будь-яких погодних умов в діапазоні температур від -40С до +120С!. Добра теплоізоляція, що створюється за рахунок повітряного прошарку усередині листів,дозволяє використовувати його, як покрівельний матеріал.

Це дозволяє клієнтам «РемБуд-Т» придбати якісний товар за розумною ціною.

Скориставшись допомогою фахівців фірми «РемБуд-Т» ви зможете продивитися фотографії готових об`єктів, отримати професійну консультацію фахівця, вибрати колір і конструктив конструкції. Якісні розрахунки інженерів і майстерність досвідчених покрівельників допоможе вчасно і безклопітно забезпечити  клієнта високоякісним виробом, обґрунтовані дані, підтверджені технічними даними використовуючих матеріалів дають можливість фахівцям фірми правильно добрати комплектуючі на замовлений вироб і заощадити на вартості як кроквяної системи,так і будови в цілому. Легка вага  конструкції, яку виробляє «РемБуд-Т» дозволяє покривати великі площі без складних підйомних механізмів, а це заощаджує гроші клієнта і скорочує строки виконання замовлення. Споживачі все частіше звертають увагу на сервіс і терміни виконання замовлення, якість використованої сировини, імідж компанії-виробника і, що важливо, на кваліфіковане обслуговування та професійну підготовку робітників -виконавців.

Все це Ви можете одержати в ТОВ «РЕМБУД-Т» де система контролю якості фірми починається із запиту клієнта і діє аж до після-продажного обслуговування.

Застосування полікарбонатних листів дозволяє значно зменшити витрати на обігрів і охолоджування приміщення. Можливість холодного згинання, дозволяє робити арочні і купольні перекриття, дає архітекторам та дизайнерам додаткову свободу дій і дозволяє закладати в проекти оригінальні декоративні елементи. Завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання листи не змінюють своїх властивостей при тривалій дії прямих сонячних променів. При дії вогню полікарбонат плавиться, але не поширює полум’я (група Г2), і має низький ступінь димоутворення. Цей покрівельний матеріал пожежнобезпечний і його покриття стійке до хімічних та механічних дій, захищено від ультрафіолетового випромінювання і несприйнятливе до різкого перепаду температур.

Окрім виробів з полікарбонату «РемБуд-Т» спеціалізується на виробництві торгівельних місць, кіосків, відкритих торгівельних майданчиків для кафе і ресторанів, пропонує своїм клієнтам широку базу дизайнерських  розробок і пропозицій.

Наше місто прикрашають багато  виробів з полікарбонату на станціях метро, зупинках, вхідних групах. Зупинить свій вибір на цьому сучасному покрівельному матеріалі, замовте його у досвідчених майстрів «Рембуд-Т» і переконайтеся, що кращого для своєї оселі ви не знайдете.

Адреса: ТОВ «Рем Буд-Т»  Київ, вул. В.Хвойко, 21, оф.402
т/ф 390-75-09, 230-87-46 (вн.т 9-13)
Сайт:
www.rembud-T.com.ua

Назад>>

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
продажа сайта
обшивка входной двери киев