Продукція компанії PARCO частка природи у Вашому будинку

Продукція компанії PARCO - частка природи у Вашому будинку

Підлогу у квартирі кожний облаштовує відповідно до призначення кімнати, стилю, меблювання, власного смаку і… розміру свого гаманця. Асортимент покриття для підлоги настільки розширився, що вибір став непростим завданням. Керамічна плитка і паркет, лінолеум… Нарівні з традиційними, випробуванними варіантами заявляють про право на існування все нові й нові технології. Незважаючи на велику кількість сучасних матеріалів, дерев'яний паркет залишається одним з найкращих варіантів для покриття підлоги. Але щоб паркет слугував довгі роки, зберігаючи бездоганний вигляд, необхідно підійти з особливою ретельністю до його вибору.

Паркет компанії PARCO виробляється з кращого природного матеріалу (деревина), він довговічний, натуральний та екологічно чистий.

Паркетна компанія PARCO модернізувала своє виробництво автоматичними верстатами Weinig, які здобули всесвітню славу завдяки своїй неперевершеній точності.

Застосування сучасних технологій, якісної сировини й ефективних методів контролю забезпечують європейський рівень якості продукції.

Красивою підлога буде лише в тому випадку, якщо вона зібрана з точно підігнаних половиць. Тільки тоді можна отримати гладку суцільну поверхню без найменших щілин. Особливо важливо враховувати такі критерії якості, як паралельність крайок у всіх деталях, точне пристосування в торець, крайки половиць повинні бути точно прямокутними, не згладженими, інакше не можна буде домогтися замкненої поверхні підлоги.

Деревина — органічний матеріал, і для будь-якого її застосування необхідною умовою є правильне сушіння до визначеної внутрішньої вологості.

Варто звернути увагу на пакування паркету. Паркетна компанія PARCO пакує свою продукцію в гофрокартонну коробку та термоусадкову плівку. Такий спосіб забезпечує дотримання нормативного значення вологості виробу при транспортуванні і зберіганні.

Стінові панелі з липи (євровагонка) — це добре спрофільовані вироби, що застосовуються для облицювання житлових приміщень, саун, горищ, веранд тощо. Природний запах дерева, теплота живої природи в таких приміщеннях присутні десятиліттями, тому знаходитися у них затишно й приємно.

Євровагонка цілісна й зрощена на мікрощип по довжині. Розміри: товщина - 12 мм, ширина - 50-85 мм, довжина - 2000-3000 мм.

Україна, 04176, м. Київ
вул. Електриків, 23, оф. 11
тел./факс: +38 (044) 425-20-79

Назад>>

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
продажа сайта